15 października / godz. 22:02 | Na stronie 268 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 17.09.2018; 20:08 | źródło: n\a
obrazek_news

Brassard wraca do treningów; update z campu

Za nami kolejny dzień obozu przygotowawczego Penguins, a wraz z nim napłynęły dobre informacje  pierwszy trening na lodzie odbył Derick Brassard.

Brassard nie brał udziału w pierwszych dniach obozu przygotowawczego z powodu choroby. Niestety wciąż na lodzie nie zjawił się Riley Sheahan, który zmaga się z kontuzją dolnych partii ciała. 

Jutro pierwsze spotkanie sparingowe z Buffalo Sabres. Jeszcze dzisiaj powinniśmy poznać skład na to spotkanie. Po pierwszym meczu Penguins zapewne zaczną powoli redukować skład campu, na którym trenuje obecnie niemal 60 hokeistów w trzech grupach. 

W Pittsburghu wciąż przez najbliższe kilka dni nie będzie trenera Mike'a Sullivana, który opuścił Miasto Stali po śmierci ojca. W tym czasie jego obowiązki sprawuje Jacques Martin, który wydaje się wykonywać bardzo dobrą robotę.

Martin w superlatywach wypowiada się o europejskim nabytku Penguins, Juuso Riikoli. Fiński defensor, który po dobrym sezonie w SM-Liidze oraz dobrym występie na Mistrzostwach Świata Elity ma spore szanse na debiut w NHL jeszcze na początku sezonu. Riikola kolejny dzień trenował w linii razem z Dumoulinem. 

Już wkrótce kolejny update z campu! 

» wróć do strony głównej Zobacz także Justin Schultz po operacji M4.: MTL - PIT 4:3 SO - Pingwiny dalekie od ideału Mecz #4: Canadiens vs. Penguins M3.: PIT - VGK 4:2 - Pierwszy pingwini hat-trick Kessela! Mecz #3: Penguins vs. Golden Knights

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej