15 października / godz. 21:31 | Na stronie 180 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.09.2018; 21:33 | źródło: n\a
obrazek_news

Dzisiaj ostatni sparing na własnym lodzie

Penguins rozegrają dzisiaj ostatni sparing na własnym lodzie i przedostatni w ogóle przed zbliżającym się sezonem. Pens do dzisiejszego meczu przystąpią w niemal najmocniejszym składzie. 

W składzie Penguins nie zabraknie takich postaci jak Sidney Crosby, Jewgienij Małkin czy Phil Kessel. W bramce stanie Matt Murray, a w obronie zabraknie jedynie Justina Schultza. Tak oto wyglądały linie na dzisiejszym porannym treningu: 

Guentzel  Crosby  Hornqvist
Hagelin  Malkin  Kessel
Simon  Brassard  Rust
Cullen Sheahan  Sprong

Dumoulin  Letang
Maatta  Johnson
Oleksiak  Riikola

Ciekaw jestem jak dzisiaj spiszą się powyższe ofensywne linie bowiem na chwilę obecną kompletnie one do mnie nie przemawiają. Sprong w ostatniej linii wydaje się być złym wyborem. Podobnie linia Brassarda z Simonem na lewym skrzydle nie wróży zbyt dużą ofensywną mocą. To tylko jednak sparing i trenerzy chcą być może przetestować możliwe opcje.

Kolejną szansę dostanie dzisiaj Juuso Riikola. Fiński defensor jest jedynym zawodnikiem, który rozegrał dotychczas wszystkie mecze sparingowe. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Justin Schultz po operacji M4.: MTL - PIT 4:3 SO - Pingwiny dalekie od ideału Mecz #4: Canadiens vs. Penguins M3.: PIT - VGK 4:2 - Pierwszy pingwini hat-trick Kessela! Mecz #3: Penguins vs. Golden Knights

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej