15 października / godz. 21:31 | Na stronie 174 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 09.10.2018; 20:07 | źródło: n\a
obrazek_news

Matt Murray wypada z gry z wstrząśnieniem mózgu

Złe informacje z Pittsburgha. Nasz golkiper, Matt Murray wypada z gry na czas nieokreślony z powodu wstrząśnienia mózgu. To trzecia taka kontuzja Matta w karierze. Ostatnia jego pauza z tego powodu trwała osiem spotkań. 

Murray doznał kontuzji podczas wczorajszego treningu i wiele wskazuje na to, że wydarzyło się to podczas... indywidualnego treningu Matta. Murray po sesji odbytej z drużyną został na lodzie z trenerem bramkarzy aby jeszcze indywidualnie potrenować i lepiej przygotować się do następnego spotkania po dosyć kiepskim początku sezonu. Czysty pech. Gdyby Matt zapewne zjechał z lodu z innymi zawodnikami wszystko byłoby dzisiaj dobrze.

W czwartek w bramce Pens w meczu przeciwko Golden Knights stanie zapewne Casey DeSmith. Z farmy został właśnie powołany Tristan Jarry.

» wróć do strony głównej Zobacz także Justin Schultz po operacji M4.: MTL - PIT 4:3 SO - Pingwiny dalekie od ideału Mecz #4: Canadiens vs. Penguins M3.: PIT - VGK 4:2 - Pierwszy pingwini hat-trick Kessela! Mecz #3: Penguins vs. Golden Knights

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej