Pre-season: Rezerwy jadą do Detroit

Dzień po sparingowym spotkaniu z Sabres, czas na kolejną podróż, tym razem do Detroit gdzie nasze rezerwy zmierzą się z miejscowymi Red Wings. 

Pens ubiegłej nocy ulegli 3:2 Sabres, którzy nie oszczędzali kadry na to spotkanie. Pingwiny z wystawianiem gwiazd się nie spieszą i dzisiaj ponownie (prócz Bryana Rusta) nie zobaczymy żadnego zawodnika w ofensywie, który ma pewne miejsce w składzie. 

Penguins wystawiają dzisiaj za to mocniejszą defensywę. Ze głównego składu zagra dzisiaj Schultz, Oleksiak oraz Johnson. Po raz kolejny w składzie na sparing znalazł się Juuso Riikola, który wczoraj z bardzo dobrej strony pokazał się w Buffalo i wysłał bardzo jasny sygnał, że chce walczyć o grę w NHL.

Dzisiaj także druga część pojedynku DeSmith  Jarry o miano backupa w bramce Pens. Dzisiaj w bramce swoją okazję otrzyma Tristan. 

Spotkanie będzie transmitowane na NHL.tv.

Skład Penguins na sparing z Red Wings:

Bramkarze: Tristan Jarry, Casey DeSmith,

Obrońcy: Justin Schultz, Zack Trotman, Jamie Oleksiak, Juuso Riikola, Jack Johnson, Calen Addison, Antti Palojarvi,

Napastnicy: Dominik Simon, Bryan Rust, Tobias Lindberg, Linus Olund, Sam Lafferty, Derek Grant, Daniel Sprong, Adam Johnson, Joseph Cramarossa, Teddy Blueger, Ryan Haggerty, Justin Almeida, Sam Miletic. 

POLECANY ARTYKUŁ
Zobacz film dokumentalny "Pittsburgh is our home"
Film przygotowany specjalne z okazji 50-lecia istnienia klubu.